W ramach tego zakupu do Begetube Profi-Air Touch 250/400 (350mm) otrzymujesz:
| Typ i rozmiar | Klasa filtracji |
1 x | Filtr wydłużonej trwałości (Z-Line), ramka karton 350 x 143 x 29 mm Wysokiej jakości zamiennik Nawiew/Wywiew | ISO Coarse / G4 (EU4) |
Szczegóły
Filtry do rekuperatora Begetube Profi-Air Touch 250/400 (350mm)
Filtry pasują tylko do Begetube Profi-Air Touch 250/400 (350mm) Numer katalogowy: 78300725 / 78300740, czyli do modeli rekuperatorów Begetube Profi-Air Touch 250/400 (350mm) produkowanych od 2015 roku. Pasują do nich filtry jedynie o długości (350 mm). Filtry te nie są kompatybilne z poprzednią generacją rekuperatorów tej serii, produkowaną do 2015 roku.
Komplet filtrów do rekuperatora Begetube Profi-Air Touch 250/400 (350mm) składający się z dwóch filtrów klasy G4 (ISO Coarse 70%). Wysokiej jakości zamienniki nie ustępujące oryginalnym filtrom.
Filtry klasy G4 wykonane są z wysokiej jakości plisowanego, syntetycznego medium filtracyjnego (plisowanie typu Z-line) osadzonego w kartonowej ramce. Dzięki zastosowaniu syntetycznego materiału filtracyjnego filtry wykazują się zwiększoną odpornością na czyszczenie i odkurzanie. Filtry wyposażone są w czytelne oznaczenia o sposobie montażu.
Pamiętaj! Filtry sprzedawane przez firmę Begetube i dedykowane do Begetube Profi-Air Touch 250/400 (350mm) produkowane są wyłącznie w klasach G4 i F7.
Instalacja filtrów do Begetube Profi-Air Touch 250/400 (350mm)
Do montażu filtrów nie są wymagane żadne dodatkowe elementy.
Prosta procedura wymiany zapewnia komfort użytkowania.
Filtry spełniają surowe wymagania normy EN779.
Produkt nowy.
Poniższa tabela przedstawia skuteczność zatrzymywania zanieczyszczeń przez filtry poszczególnych klas.
|
G3 |
G4 |
M5 |
M6 |
F7 |
F9 |
owady, piasek, liście
|
|
|
|
|
|
|
włosy, włókna, gruby pył, kurz
|
|
|
|
|
|
|
pyłki roślin, zarodniki grzybów
|
|
|
|
|
|
|
roztocza, pył węglowy, sierść zwierząt
|
|
|
|
|
|
|
bakterie, smog, dym tytoniowy
|
|
|
|
|
|
|
drobny pył, spaliny, wirusy
|
|
|
|
|
|
|
Im bardziej intensywna zieleń listka tym wyższa skuteczność filtracji.